ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.06.2021 р.24 Серпня 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.06.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 24

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося об 16.00, закінчилося о 17.10

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 24.05.2021 р.

2. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведені:

1. Рябчинська Анастасія Олегівна, аспірантка кафедри цивільного та трудового права четвертого року навчання

2. Нечипорук Юлія Михайлівна, доцент кафедри конституційного та кримінального права, к.ю.н., доцент.

до складу Вченої ради введені:

1. Гаращук Микола Володимирович, аспірант кафедри цивільного та трудового права другого року навчання

2. Рощина Інна Олександрівна, професор кафедри конституційного та кримінального права, к.ю.н., доцент.

3. Схвалено звіти про роботу кафедр Юридичного інституту за 2020-2021 навчальний рік (одноголосно).

4. Визнано належний рівень організації проходження та захисту практики студентів 4-го курсу (одноголосно).

5. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., доцентом кафедри цивільного та трудового права Богданець А.В. курсів, розроблених викладачами та співробітниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER», на тему «Наукова комунікація в цифрову епоху», в обсязі 3 кредитів (90 годин) (одноголосно).

6. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., доцентом, професором кафедри цивільного та трудового права Ярошенко І.С. курсів, розроблених викладачами та співробітниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER», на тему «Наукова комунікація в цифрову епоху», в обсязі 3 кредитів (90 годин) (одноголосно).

7. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження PhD з права, старшим викладачем кафедри цивільного та трудового права Назарчук О.М. курсів, розроблених викладачами та співробітниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER», на тему «Наукова комунікація в цифрову епоху», в обсязі 3 кредитів (90 годин) (одноголосно).

8. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., доцентом кафедри теорії та історії права Власенко В.В. курсів, розроблених викладачами та співробітниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з компанією «CLARIVATE ANALYTICS», ГО «ЕЛІБУКР» та проєктом «FOSTER», на тему «Наукова комунікація в цифрову епоху», в обсязі 3 кредитів (90 годин) (одноголосно).

9. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., доцентом кафедри адміністративного та фінансового права Нечипорук Ю.М. закордонного науково-педагогічного стажування з 8 лютого по 19 березня 2021 року в Європейському університеті Віадріна у м. Франкфурт-на-Одері (Федеративна Республіка Німеччина) на тему «Шляхи удосконалення підготовки кваліфікованих правників в Україні та ЄС» за фахом «Юридичні науки», в обсязі 6 кредитів (180 годин) (одноголосно).

10. Рекомендовано до друку електрону публікацію матеріалів круглого столу «Конституція – основа формування та удосконалення правової системи України» загальним обсягом 5 д.а. (одноголосно).