ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.04.2021 р.11 Травня 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.04.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 22

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося об 16.00, закінчилося о 16.40

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 22.03.2021 р.

2. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведений:

1. Смолянюк Володимир Федорович, колишній завідувач кафедри політичних технологій, д.політ.н., професор.

до складу Вченої ради введена:

1. Гапоненко Віра Анатоліївна, в.о. завідувача кафедри політичних технологій, д.політ.н., доцент.

3. Визнано, що виконання ОПП «Політичні технології і лідерство» забезпечується на високому науковому та методичному рівні (одноголосно).

4. Змінено назву навчальної дисципліни «Мистецтво презентації та політична реклама» на «Політична реклама» освітньої програми «Політичні технології і лідерство», без зміни форми підсумкового контролю, семестру викладання навчальної дисципліни.

Змінено назву навчальної дисципліни «Конвертація політичного лідерства» на «Теорія політичних еліт» освітньої програми «Політичні технології і лідерство», без зміни форми підсумкового контролю, семестру викладання навчальної дисципліни (одноголосно).

5. Змінено склад проєктної групи ОПП «Політичні технології і лідерство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

виведено зі складу проєктної групи В.Ф. Смолянюка, д.політ.н., професора;

введено до складу проєктної групи В.А.Гапоненко, д.політ.н., доцента;

затверджено наступний склад проєктної групи ОПП «Політичні технології і лідерство»:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:

Гапоненко Віра Анатоліївна – доктор політичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри політичних технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Члени проєктної групи:

Бульбенюк Світлана Степанівна – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політичних технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Рихлік Володимир Анатолійович – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політичних технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

(одноголосно).

6. Визнано результати підвищення кваліфікації (стажування) доцента кафедри підприємницького та корпоративного права, доцента, к. ю. н. Галіахметова І.А. обсягом у 6 кредитів ЄКТС у період з 01.02.2021 року по 15.03.2021 року (одноголосно).

7. Схвалено структуру, зміст, обсяг навчального посібника «Політологія» та передано на розгляд науково-методичної радои КНЕУ (одноголосно).

8. Схвалено структуру, зміст, обсяг навчального посібника «Політичне лідерство» та передано на розгляд науково-методичної радои КНЕУ (одноголосно).