ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 20.12.2021 р.04 Січня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 20.12.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 27

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 17.15

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 22.11.2021 р.

2. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведені:

1. Левицький Максим Олегович, колишній в.о. голови САР Юридичного інституту

2. Красуцький Віталій Віталійович, виборний представник від аспірантів Юридичного інституту

до складу Вченої ради введені:

1. Діденко Валерій Анатолійович, голова САР, студент 2 курсу Юридичного інституту

2. Аксютенко Ольга Олегівна, виборний представник від аспірантів Юридичного інституту.

3. Визнано роботу кураторів студентських академічних груп Юридичного інституту задовільною. (одноголосно).

4. Визнано, що організація підготовки та захисту курсових робіт в Юридичному інституті здійснюється на належному рівні, водночас виявлена низка проблем й запропоновані шляхи їх вирішення (одноголосно).

5. Зараховано як підвищення кваліфікації д.ю.н., доценту, завідувачу кафедри конституційного та кримінального права Міхневич Людмили Володимирівни проходження закордонного науково-педагогічного стажування на тему: «Інтернаціоналізація науки в контексті міжнародних публікацій» обсягом 6 кредитів (180 годин), яке відбулося на базі University of California Los Angeles (UCLA) (27.09.2021 – 08.11.2021) (одноголосно).

6. Внесено зміни до складу проєктної групи освітньо-професійної програми «Правове регулювання економіки» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право», погоджено такий склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант):

Борсук Наталія Яківна, д. ю. н., доцент, професор кафедри підприємницького та корпоративного права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Члени проєктної групи:

Рощина Інна Олександрівна, к. .ю. н., доцент, професор кафедри конституційного та кримінального права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Білоусова Ніна Олексіївна, к. .ю. н., доцент, доцент кафедри цивільного та трудового права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (одноголосно).

7. Погоджено проєкт освітньо-професійної програми «Правове регулювання економіки» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право» (у частині запровадження атестаційного (кваліфікаційного) екзамену) (одноголосно).