ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 27.09.2021 р.11 Жовтня 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 27.09.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 27

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 17.10

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 30.08.2021 р.

2. Заслухана інформація директора Юридичного інституту, д.ю.н., професора А. М. Колодія про результати вступної кампанії на освітні програми Юридичного інституту.

3. Визнано, що літня екзаменаційна сесія 2020-2021 навчального року на денній формі навчання була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

4. Проведена атестація аспірантів Юридичного інституту (одноголосно).

5. Змінено склад проєктної групи ОПП «Політичні технології і лідерство»: виведено С.С. Бульбенюк, к.п.н., доцента; введено Ю.М. Манелюка, к.п.н., доцента;

затверджено наступний склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:

Гапоненко Віра Анатоліївна – д.політ.н., доцент, завідувач кафедри політичних технологій

Члени проєктної групи:

Манелюк Юрій Михайлович – к. політ.н., доцент, доцент кафедри політичних технологій;

Рихлік Володимир Анатолійович – к. політ.н., доцент, доцент кафедри політичних технологій (одноголосно).

6. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., професором, професором кафедри міжнародного та європейського права Голубєвою В.О. міжнародного наукового-педагогічного стажування на тему «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» в обсязі 180 годин (6 ECTS кредитів), яке відбулося з 25 червня 2021 року по 16 серпня 2021 року в Міжнародному історичному біографічному інституті (Дубай - Нью-Йорк - Рим - Єрусалим - Пекін) (одноголосно).

7. Розгляд питання про зміну назви кафедри підприємницького та корпоративного права перенесено як такого, що потребує додаткових консультацій (одноголосно).