ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 23.05.2022 р.30 Травня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 23.05.2022 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 24

Головуючий – голова Вченої ради Людмила МІХНЕВИЧ

Секретар Вченої ради – Олена ЛІТОШЕНКО

Онлайн засідання розпочалося о 15.00, закінчилося о 16.05

Результати:

1. Термін повноважень Вченої ради Юридичного інституту продовжено до закінчення дії обставин непереборної сили (воєнного стану) (одноголосно).

2. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Людмили МІХНЕВИЧ про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 30.03.2022 р.

3. Перенесено розгляд питань: «Про затвердження тем дисертаційних досліджень та індивідуальних планів робіт аспірантів (нового набору)»; «Про організацію практики студентів 4-го курсу на ОПП «Право громадської і політичної діяльності» та «Право національної безпеки»; «Про результати діяльності органів студентського самоврядування в Юридичному інституті»; «Про організаційні та наукові заходи з проблем посилення підготовки студентів Юридичного інституту з питань професійної етики» на наступні засідання Вченої ради Юридичного інституту (одноголосно).

4. Визнано, що зимова екзаменаційна сесія була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

5. Визнати роботу науково-методичних семінарів кафедри адміністративного та фінансового права потрібною та необхідною (одноголосно).

6. Визнано підготовку здобувачів на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 081 «Право» такою, що відповідає встановленим нормативним вимогам (одноголосно).

7. Погоджено проєкт освітньо-професійної програми «Політичні технології та лідерство» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 052 «Політологія» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» та передано його на затвердження Вченою радою Університету (одноголосно).

8. Зараховано як підвищення кваліфікації доцента кафедри конституційного та кримінального права Беспаль Ольги Леонідівни проходження закордонного наукового стажування на тему «Modern methods and means of training future lawyers» (Сучасні методи та засоби підготовки майбутніх юристів), яке проходило в Західному університет ім. В.Голдіша в Араді, (м. Арад, Румунія) з 07 лютого 2022 р. по 04 березня 2022 р.(обсяг 180 годин – 6 кредитів). (одноголосно).