ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.03.2021 р.11 Травня 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.03.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 25

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося об 16.00, закінчилося о 17.00

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 24.02.2021 р.

2. Рекомендовано Вченій раді Університету внести зміни до структури ННІ «Юридичний інститут Університету» (перейменувати кафедри Юридичного інституту) (одноголосно).

3. Визнано, що зимова екзаменаційна сесія на денній формі навчання була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

4. Визнано належний рівень організації освітнього процесу (роботи) Екзаменаційної комісії з атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» у лютому 2020-2021 навчального року.

Рекомендовано до вступу до аспірантури Бакеренкову М. В., Бойченка А. М, Мельниченка О. Г., Мілевського М. Д., Неведюк П. А., Павлюка Р. П., Скрипник Д. С., Слівінську С. В., Шадріну Д. О. (одноголосно).

5. Визнано роботу кафедр Юридичного інституту щодо організації наукового керівництва та підготовки до захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами ОПП «Правознавство», а також організацію роботи випускової кафедри, яка координує цю діяльність, такою, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).

6. Визнано належним рівень організаційного та науково-методичного забезпечення ОПП «Приватне право» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» кафедрою підприємницького та корпоративного права (одноголосно).

7. Визнано роботу кафедри цивільного та трудового права у сфері впровадження дистанційних технологій в освіті такою, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).

8. Визнано студентську наукову роботу Юридичного Інституту у 2020 році задовільною (одноголосно).

9. Атестовано за результатами другого року навчання та переведено на третій рік навчання наступних аспірантів:

Талдонову К.Г.

Коваля В.Р.