Інформаційне повідомлення лютий 202001 Березня 2020р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 24.02.2020 р.

Всього членів Вченої ради – 35

Присутні                              – 27

Головуючий – Голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради  – О. С. Літошенко

Засідання розпочалося о 14.45, закінчилося о 15.40

Результати:

1. Заслухана інформація Голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 27.01.2020 р.

2. Визнано, що робота атестаційних комісій на денній формі навчання була організована на належному рівні.

Рекомендовано для вступу до аспірантури таких випускників освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» в 2020 р.:

освітньо-професійна програма «Публічне право»: Ворошилова К. Ю., Гнатковський Д. А., Запорожченко А. В., Ігнацевич Ю. Г.,  Марущак С. В., Смакограй М. К.;

освітньо-професійна програма «Приватне право»: Хмара С. С., Гуменюк А. О., Тарандюк А. Ю., Птачик Ю. Р. (одноголосно).

3. Схвалено діяльність кафедри політичних технологій з питань виконання освітньо-професійної програми «Політичні технології і лідерство» (одноголосно).

4. Визнано, що наукова діяльність кафедри адміністративного права та процесу здійснюється на належному рівні (одноголосно).

5. Визнано, що наукова робота зі студентами кафедрою цивільного та трудового права організована та здійснюється на належному рівні (одноголосно).

6. Уточнено тему дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права аспіранта кафедри підприємницького та корпоративного права    Шадури О. О. (науковий керівник Стефанчук М. М.), та викладено її в такій редакції: «Субсидіарна відповідальність за зобов’язаннями юридичної особи, доведеної до банкрутства» (одноголосно).