Юридичний інститут

Вітання випускників ЮІ до 115-ї річниці КНЕУ!26 Жовтня 2021р.

     Блінов Євген Валерійович, адвокат, партнер АО «Eterna Law», керівник практики міжнародного арбітражу

Щиро вітаю КНЕУ та професорсько-викладацький склад з поважним та солідним ювілеєм alma mater!   КНЕУ відкрив мені та моїм однокурсникам дорогу в доросле юридичне життя, заклав фундаментальну юридичну базу та познайомив із надзвичайно цікавими спеціалізованими дисциплінами. Я дуже пишаюсь тим що випускники юридичного факультету КНЕУ зараз займають високі посади в органах державної влади, правоохоронних та судових органах, є знаними та відомими адвокатами, займаються правозахисною та академічною діяльністю. Впевнений що в майбутньому вихідці з КНЕУ гідно триматимуть марку в юридичній професії!

 

     Наталія Петрівна Хоменко, адвокат, співзасновник та партнер фармацевтичної компанії «БІОФУДФАРМ». 

В 2019 р. - «Адвокат року», в 2020- 2021 рр. – фіналіст Всеукраїнського конкурсу Асоціації адвокатів України «Адвокат року» в номінації «Медичне та фармацевтичне право»; співвласник Digital-агенції «SEO TRIUMPH»

«Моя потрійна закоханість в КНЕУ: двічі в якості студентки юридичного та факультету міжнародної економіки і менеджменту та майже 5 років в якості викладача шести правових дисциплін на кафедрі правового регулювання економіки рідного юридичного закінчилася коханням на все життя! 

Завжди з великою повагою і вдячністю згадую одні з найкращих 12 років свого життя, що пройшли в його стінах.

Наш КНЕУ, центральний корпус якого знаходиться на проспекті Перемоги, – це місце, де навчають та виховують громадян нової формації, апріорі - переможців; це - висококваліфікований професорсько-викладацький склад, це - неймовірні студенти, які завжди тримають викладачів в тонусі, це - всі випускники, які несуть у світ отримані знання та відданість своїй Alma Mater!

Зустрічаючи на професійних стежках професіоналів із різних сфер бізнесу завжди за інтелектуальним рівнем розвитку, мотивованістю та бажанням постійно вдосконалюватися та професійно зростати впізнаю наших випускників, які є прикладом професіоналізму та компетентності, які вносять істотний внесок у розвиток нашої країни та світу!

Сьогодні я щиро вітаю улюблений університет із 115-м днем народження та бажаю впровадження кращих світових освітніх практик, нових наукових звершень і відкриттів, реалізації міжнародних проектів, збереження і примноження накопиченого унікального досвіду, талановитих студентів, кваліфікованих випускників та подальшого динамічного розвитку університету у всіх напрямках діяльності!

Per aspera ad astra!!!»

 

 

     Марченко Марина Олексіївна, співзасновниця та Голова ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада»

Успішна робота у громадському секторі, адвокація прав, розбудова громадянського суспільста потребує високих професійних знань і розвинутих soft skills.

Мені пощастило, що мій університет надав мені можливості отримати і перше, і друге, за що я йому вдячна. 

Вітаю команду педагогів і бажаю натхнення та наснаги, а власне університету процвітання та успішних і щасливих випускників.

 

 

Андрій Фортуненко, радник, юридична фірма «Avellum»

Rising star в галузі вирвшення спорів в Україні за версією провідного міжнародного рейтингу

The Legal 500 (2021 - 2020)

Вітаю КНЕУ з визначною датою. Завжди згадую університет та викладачів юридичного інституту з щирою вдячністю за знання та незабутні студентські роки. Бажаю й надалі невпинно розвивати науку, розширювати міжнародне співробітництво та вирощувати справжніх спеціалістів!

 

     Павлюк Аліна Вікторівна, прокурор Офісу Генерального прокурора

Вітаю рідний університет зі 115-річчям!

Для мене роки навчання у КНЕУ показали шлях, за яким я розвиваюсь у професійній сфері. Ці п’ять років стали історією про те, як системна та наполеглива праця може давати результат, як важливо поєднувати теорію з практикою та не боятися відстоювати власну думку.

Бажаю викладацькому колективу наснаги продовжувати виховувати нові покоління професіоналів. Нехай всі ваші зусилля у майбутньому повертаються відчуттям гордості за власних випускників.

 

     Мовчан Сергій Дмитрович, головний спеціаліст відділу координації уповноважених підрозділів місцевих органів влади Управління координації уповноважених підрозділів та виконання антикорупційних програм Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції

Щиро хочу подякувати юридичному факультету, а тепер вже Юридичному інституту КНЕУ! Навчання в університеті промайнуло досить швидко, однак  це були роки радості та переживань, успіхів та невдач. За цей час я знайшов своїх друзів, отримав знання і навички, які дали мені змогу займатися корисною діяльністю.  Я пам’ятатиму цей період від першої лекції з «Теорія держави і права» до останнього іспиту з «Податкове право України», бо навчався на найкращому факультеті!  Дякую викладачам за терпіння, розуміння, повагу до студентів, КНЕУ вітаю з 115-річчям і бажаю миру, нових можливостей і подальшого процвітання!