Юридичний інститут

Освітній курс "Кращі світові практики реалізації конкурентної політики"08 Листопада 2021р.

Шановні студенти!

Антимонопольний комітет України (АМКУ), спільно з:

  • Проектом Європейського Союзу Twinning «Підтримка Антимонопольного комітету України у подальшому наближенні юридичної і процесуальної практик антимонопольного контролю за концентраціями у ЄС»;
  • Спільним проектом Федеральної Торговельної Комісії США та Програми USAID «Конкурентні ринки»;
  • Конкурентним відомством Литовської Республіки;
  • Конкурентним відомством Федеративної Республіки Німеччина;
  • Конкурентним відомством Румунії

має честь запросити вас взяти участь у другому сезоні 5-тижневої серії лекцій, присвячених конкретним кейс-стаді застосування конкурентного законодавства України, США та ЄС. Другий сезон є продовженням першої серії лекцій, що відбувалися у першій половині цього року (лютий-квітень 2021), та слугували теоретичним вступом до вивчення конкурентного законодавства в цілому. Тих, хто хотів би дізнатися більше про першу серію лекцій, ми запрошуємо ознайомитися з їх записами та всіма супутніми матеріалами (англійською та українською).

 

Другий сезон лекцій складається з 5-ти тем:

  1. Недобросовісна конкуренція;
  2. Економічні концентрації;
  3. Зловживання монопольним (домінуючим) становищем;
  4. Змови на торгах;
  5. Картелі.

Кожна тема, в свою чергу, складається з 2-3 лекцій.

 

Працівники АМКУ, конкурентних відомств ЄС (Литви, Німеччини, Румунії) та Федеральної Торговельної Комісії США, які мають багатий досвід у розслідуванні справ у своїх юрисдикціях, представлять актуальні справи у галузі конкурентного права на вищезазначені теми, а також поділяться своїми поглядами на особливості їх вирішення. Лекції, що тривалість кожної з яких складе 80 хвилин, будуть проводитися у гібридному форматі: деякі з них відбудуться офлайн (з онлайн-трансляцією), тоді як інші відбудуться у форматі онлайн на платформі Zoom (в залежності від карантинних обмежень в Україні). Другий сезон лекцій розпочнеться 08 листопада, та триватиме до 10 грудня 2021 року. Записи лекцій та супутні матеріали завантажуватимуться та оновлюватимуться на платформі.

 

Після закінчення другого сезону лекцій АМКУ запросить до свого офісу найактивніших студентів з кожного університету для проведення рольової гри у формі засідання АМКУ, де студенти зможуть відчути себе стороною у справі (чи працівником АМКУ). Крім того, всі учасники отримають відповідні сертифікати, що засвідчуватимуть їх участь у навчальній програмі.

 

Долучайтеся!