Юридичний інститут

Форум для абітурієнтів06 Травня 2022р.

Кафедра політичних технологій Юридичного інституту запрошує Вас на online зустріч «Формування громадянської культури молоді у сучасних умовах» з 14 по 29 травня 2022 р. щосуботи та щонеділі об 11.00.

Колектив кафедри не може лишатися осторонь боротьби за суверенітет і цілісність України!!! Своєю інформаційно-освітньою боротьбою прагнемо сприяти перемозі України на інформаційному фронті, тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до безкоштовного освітньо-аналітичного проєкту з формування громадянської культури та підвищення патріотизму молоді. Духовна стійкість, опір негативним інформаційним впливам та віра в незламність нашої нації грунтується на наших знаннях і усвідомленні політичної реальності. Ми усвідомлюємо зростаючу роль знань у галузі політичних наук, формування нової політичної еліти і запрошуємо всіх охочих долучитись до онлайн зустрічей, присвячених осмисленню причин та наслідків подій сучасності через призму історії і політології. 

Провідні фахівці кафедри акцентують Вашу увагу на найцікавіших суспільно важливих питаннях, спростують відомі упередження та міфи, розкриють власне бачення розвитку української державності. Динамічний і лаконічний формат бесіди не вимагає від Вас підготовки і допоможе з цікавістю та користю зустріти ранок вихідних днів.

Тематика зустрічей ⬅️

Чекаємо всіх охочих за покликанням ⬅️

Ідентифікатор конференції: 941 4311 9535 // Код доступу: E0Z6Lw