Співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої та непоправної втрати, передчасної смерті колеги – к.ю.н., доцента, професора кафедри цивільного та трудового права Ярошенко Ірини Станіславівни16 Серпня 2021р.

Колектив кафедри цивільного та трудового права сумує та висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої та непоправної втрати, передчасної смерті колеги – к.ю.н., доцента, професора кафедри цивільного та трудового права Ярошенко Ірини Станіславівни.

Ірина Станіславівна, в силу свого досвіду та людських якостей, спілкувалася зі всіма колегами та студентами. Вона надавала поради і професійні консультації, раділа, співчувала, просто вислуховувала. Користуючись загальною повагою, вона залишалась скромною, мудрою, чарівною, привітною жінкою, висококваліфікованим співробітником та надійним другом. Жодна подія в юридичному інституті, наукова конференція тощо не проходили без її безпосередньої участі.

Поділяємо горе рідних та близьких, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай Всевишній дасть сили рідним перенести біль втрати.

Співробітники кафедри цивільного та трудового права з вдячністю і повагою пам’ятають і будуть пам’ятати прекрасну викладачку, вчену, друга.

Вічна та світла пам’ять!