Платформа «Приватно-правові аспекти розвитку інноваційних ідей та креативних проєктів в Україні» в рамках 88-ї загальноуніверситетської наукової студенської конференція «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі»17 Травня 2021р.

17 травня 2021 року кафедрою цивільного і трудового права в рамках щорічної 88-ї загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі» була проведена та організована он-лайн платформа «Приватно-правові аспекти розвитку інноваційних ідей та креативних проєктів в Україні» в ZOOM. Завдяки такій нагоді студенти оприлюднювали результати та актуальні проблеми своїх наукових досліджень. Модератором платформи виступила к.ю.н., старший викладач кафедри Назарчук О.М.

В роботі платформи взяли участь 5 студентів 3 курсу Юридичного інституту ( Бондар Т., Гладка К., Карпачова С., Луценко І., Майборода М.) яких оцінювало наукове журі, представлене викладачами кафедри (к.ю.н., доцент кафедри цивільного та трудового права Богданець А. В. та к.ю.н., старший викладач кафедри цивільного та трудового права Назарчук О. М.).

У роботі платформи студенти презентували наукові доповіді у різних напрямках цивільного процесу. Серед доповідачів були обрані призери та переможці у різних номінаціях.

За оцінкою наукового журі кращими були визнані наступні студенти,які посіли призові місця та рекомендовані до друку своїми тезами, зокрема:

1 місце Карпачова Світлана (ЮП-303) з темою доповіді : «Проблеми та перспективи застосування штучного інтелекту у цивільному судочинстві України»

2 місце Луценко Ірина (ЮП-305) з темою доповіді : «Проблеми та перспективи фіксації електронних доказів у цивільному судочинстві України»

3 місце Бондар Тетяна ( ЮП- 305) з темою доповіді: «Груповий позов як спосіб захисту у цивільному процесі»

Тези-доповіді були вкрай актуальні та цікаві! Щиро дякуємо студентам, які організовано та відповідально приймали участь!

З повагою, Кафедра цивільного та трудового права