Участь у юридичному форумі «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості»30 Березня 2023р.

30.03.2023 р. к.ю.н., доцент Богданець Аліна Вікторівна разом зі здобувачками 2 курсу Іщенко Христиною, Корнійчук Іриною та Куклою Анастасією взяла участь у юридичному форумі «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості».

Форум складався з трьох панелей:

1) Нагальні питання та проблеми юридичної сфери у воєнний час: як змінились правила гри;
2) Кадрові питання та кадрові рішення в юриспруденції військового часу;
3) Виклики юриспруденції після закінчення війни та в часи післявоєнної відбудови.

На форумі обговорювалися важливі питання розвитку юридичної сфери в Україні, такі як:
● виклики професії під час війни;

● трансформація юридичної сфери та світовий досвід;

● перспективи та виклики для юриспруденції в Україні після входження до ЄС;

● професійність в юриспруденції та фахові стандарти юристів;

● дилема для студентів-правників — залишатися в Україні чи продовжувати навчання за кордоном.

Також розглядалися питання створення умов праці молодих спеціалістів; світовий досвід в українських реаліях; як інновації вплинуть на професію; роль юристів — амбасадорів у формуванні культури в соціумі; звернення до фахівців задля передбачення ризиків та оптимізації ефективності життєвих процесів; штучний інтелект і його вплив на юридичну сферу.