14 лютого 2023 року відбулася міжнародна конференція «Принципи гендерної рівності та недискримінація як євроінтеграційні орієнтири у сфері вищої освіти» до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці14 Лютого 2023р.

14 лютого 2023 року відбулася міжнародна конференція «Принципи гендерної рівності та недискримінація як євроінтеграційні орієнтири у сфері вищої освіти» до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, організована Радницею з рівних можливостей, різноманіття та інклюзії Гендерної платформи Відділу міжнародної академічної мобільності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Ілікчієвою К.І. та Навчально-науковим інститутом «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана».

Представники науково-педагогічного колективу кафедри приватного права на чолі із завідувачем кафедри - д.ю.н., професором Омельченком А.В. та к.ю.н., доцентом, секретарем організаційного комітету конференції Богданець А.В. взяли участь у конференції.

Конференція відкрила нові можливості продуктивної взаємодії в науковому середовищі щодо аналізу проявів гендерної дискримінації та гендерних стереотипів у сфері вищої освіти; виокремлення пріоритетних напрямів реалізації гендерної політики у сфері вищої освіти; формування гендерно-сприятливого мікроклімату в сучасних закладах вищої освіти.