Зустріч із заступником голови Київського адміністративного суду м. Києва, д.ю.н. - Щавінським В.Р.27 Лютого 2023р.

Сьогодні, 27.02.2023, попри всі воєнні перепони, на кафедрі публічного та міжнародного права ЮІ КНЕУ ім. В.Гетьмана, в контексті забезпечення дисципліни "Актуальні проблеми адміністративного судочинства" о 13:00 відбулась цікава та конструктивна зустріч із заступником голови Київського адміністративного суду м. Києва, суддею з багаторічним стажем, д.ю.н. - Щавінським В.Р. Vitaliy Shchavinsky

Головні напрями зустрічі:

Адміністративне право;

Адміністративне судочинство;

Адміністративна юстиція.

Офіційна мова зустрічі: українська.

Спікер: заст.голови Київського окружного адміністративного суду, суддя, д.ю.н. Щавінський В.Р.

Модератор: к.ю.н. доцент каф. публічного та міжнародного права Сагайдак Ю.В.

Говорили про проблеми національної адміністративної юстиції, про режим роботи адміністративних судів під час дії режиму воєнного стану, про електронне судочинство, про проблеми виконання рішень адміністративних судів та обговорювали перспективи для розвитку та вдосконалення національного адміністративного судочинства з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду.

Дякуємо всім учасникам за цікаву зустріч та активну дискусію