ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 23.11.2020 р.30 Листопада 2020р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 21

Головуючий – заступник голови Вченої ради А. В. Омельченко

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 16.45

Результати:

1. Заслухана інформація заступника Голови Вченої ради, д.ю.н., професора А. В. Омельченка про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 19.10.2020 р.

2. Із складу членів проєктної групи ОПП «Право національної безпеки» першого (бакалаврського) рівня освіти виведено: к.політ.н., доц. Манелюка Ю.М., к.ю.н., доцента Галіахметова І.А., д.ю.н., доцента Кулагу Е.В.

Затверджено склад проєктної групи у такому складі:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми):

Міхневич Людмила Володимирівна – кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені В. Гетьмана»

Члени проєктної групи:

1. Чорна Вікторія Григорівна доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені В. Гетьмана»;

2. Васильківська Ірина Петрівна – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (одноголосно).

3. Із складу членів проєктної групи ОПП «Право громадської і політичної діяльності» першого (бакалаврського) рівня освіти виведено к.е.н., доцента Тітову О.С.

Затверджено склад проєктної групи у такому складі:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми):

Рижук Юлія Миколаївна – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені В. Гетьмана»

Члени проєктної групи:

1. Сацький Павло Вікторович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри політичних технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

2. Пікуля Тетяна Олександрівна – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри теорії та історії права Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені В. Гетьмана» (одноголосно).

4. Затверджено проєктну групу ОПП «Правове регулювання економіки» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» в Інституті бізнес-освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у такому складі:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми):

Борсук Наталія Яківна – доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри підприємницького та корпоративного права;

Члени проєктної групи:

1. Ярошенко Ірина Станіславівна – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри цивільного та трудового права;

2. Рощина Інна Олександрівна – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права (одноголосно).

5. Затверджені теми дисертаційних досліджень та індивідуальні плани робіт наступним аспірантам нового набору:

1. Смакограю М. К. – «Правове регулювання фінансової відповідальності за податкові правопорушення в Україні» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Дмитренко Е.С.);

2. Шкварко В. І. – «Електронні гроші як об’єкт цивільних правовідносин» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Шимон С. І.);

3. Пуртовій А. А. – «Адміністративно-правове регулювання консульської діяльності в Україні» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Омельченко А. В.);

4. Гасюку А. В. – «Захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації при розповсюдженні інформації про особу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Омельченко А. В.);

5. Румпі Я. С. – «Правовий режим майна в сімейному праві» (науковий керівник – к.ю.н., доц. Майданик Н. І.);

6. Ігнатюк Г. В. – «Правове регулювання діяльності органів управління акціонерного товариства» (науковий керівник – к.ю.н., доц. Ярошенко І. С.);

7. Дьоміну Д. С. – «Конституційно-правова засада цілісності державної території в Україні та зарубіжних країнах: порівняльно-правове дослідження» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Колодій А. М.);

8. Кучинській О. Ю. – «Адміністративно-правові засади державного контролю в харчовій промисловості» (науковий керівник – д.ю.н., доц. Бурило Ю. П.);

9. Білому Д. О. – «Адміністративно-правовий захист прав пацієнтів медичної сфери» (науковий керівник – д.ю.н., проф. Кузьменко О. В.) (одноголосно).

6. Визнано, що робота кафедри іноземних мов Юридичного інституту проводиться належним чином та на задовільному рівні (одноголосно).

7. Тема дисертаційного дослідження старшого викладача кафедри підприємницького та корпоративного права Ільницької Надіри Фатехівни викладена в наступній редакції: «Адміністративно-правове регулювання створення юридичних осіб» (одноголосно).

8. Затверджено Додаткову програму для складання кандидатського іспиту зі спеціальності «12.00.07 – Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» старшого викладача кафедри підприємницького та корпоративного права Ільницької Надіри Фатехівни (одноголосно).