Ярмарок закупівель та постачальників для потреб агенцій Організації Об’єднаних Націй28 Березня 2023р.

28 березня 2023 року з 13:00 до 19:00 в готелі "Інтерконтиненталь" (м. Київ вул. Велика Житомирська, 2А) відбудеться Ярмарок закупівель та постачальників для потреб агенцій Організації Об’єднаних Націй. Даний захід направлений на розширення можливостей для участі українських підприємств у закупівлях Організації Об’єднаних Націй та інформаційної обізнаності представників наукової спільноти. Під час ярмарку учасники зможуть отримати інформацію про особливості системи закупівель агенцій, програм і фондів ООН, вимоги у рамках тендерів, обговорити питання співпраці. У рамках заходу передбачено проведення презентації потреб в закупівлях агенцій ООН в Україні, пропозицій товарів послуг вітчизняних виробників, нетворкінг.
Представниками Юридичного інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана будуть:
Директорка – д.ю.н., професорка Людмила КОЖУРА;
Завідувач кафедри приватного права – д.ю.н., професор Андрій ОМЕЛЬЧЕНКО;
Завідувачка кафедри публічного та міжнародного права – д.ю.н., професорка Оксана КУЗЬМЕНКО;

Професорка кафедри публічного та міжнародного права, гарант ОП «Міжнародне право» – д.ю.н., професорка Вікторія ЧОРНА.