МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З НАЦІОНАЛЬНОЮ КОМІСІЄЮ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ18 Листопада 2022р.

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Юридичний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана підписали меморандум про співробітництво.

Голова НКЦПФР Руслан Магомедов зазначив, що команда Комісії має амбітні проєкти, які потребують молодих завзятих фахівців та свіжого погляду, саме тому в рамках співпраці чекатимуть на зацікавлених спеціалістів, яким не байдуже фінансове, правове майбутнє нашої країни та розвиток ринків капіталу.

Як зазначила директорка юридичного інституту Людмила КОЖУРА, документ передбачає співпрацю та обмін інформацією, досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини.