Підсумки роботи платформи "Теоретичні та історичні правові науки як основа інформаційного ресурсу соціально-економічного прогресу України" у межах щорічної 83 студентської наукової конференції "Інноваційний ресурс соціально25 Травня 2016р.

На 83 студентській науковій конференції «Інформаційний ресурс соціально-економічного прогресу України» цікавийобмін думками між студентами відбувся на базі платформи «Теоретичні та історико-правові науки як основа інформаційного ресурсу соціально-економічного прогресу України».

Приємно зазначити, що всі виступи студентів були змістовними та попри різноманітність предметів наукових досліджень спрямовувались на окреслення та обґрунтування реальних перспектив розвитку Української держави і права. Це особливо важливо, оскільки переважна більшість наших учасників – це першокурсники.

Важлива новація в організації роботи платформи – вперше були запрошені та взяли участь студенти старших курсів. Зокрема з цікавістю був сприйнятий аудиторією виступ наших п’ятикурсників Є. Майстренка та А. Трапізоняна на тему «Методологічний потенціал економічного аналізу права (LawandEconomics)». Актуальність цих питань не лише в юридичній площині, а й з позиції економічної науки докладно обґрунтовувалась у виступі студента третього курсу факультету економіки та управління С. Дорошенка, що дало можливість всім присутнім сформувати власне, більш комплексне бачення обговорюваних питань. Таку практику залучення до дискусії студентів не лише з різним «стажем» і досвідом наукової роботи, а й з відмінними навичками публічних виступів, слід вітати й надалі продовжувати.

За рішенням кафедри кращі роботи рекомендовані до публікації в науковому журналі та збірнику тез.

Необхідно відзначити сумлінний підхід до участі у конференції її учасників – студентів Матюшенко З., Коваленко А., Власюк О, Яковенко І. (перша група); Гарбуз К., Бастрикіна О., Ковальова В., Компанієць Д., Савіна А., Шкробка А. (друга група); Сокол О. (третя група); Лисенко А., Поетова Т., Олейко М., Наумовець О. (четверта група); Беспалов І., Михайлюченко О. (п’ята група); Чагарова В., Гула Д., Панчішна С. (шоста група). та побажати їм вдалого старту та великих успіхів на науковій ниві. Велика подяка науковим керівникам : доцентам Ієрусалімовій І.О., Рижук Ю.М., Шарковій І.М. та старшому викладачу Макаренко А.В.