Підсумкова лекція-конференція з навчальної дисципліни «Історія правових учень» за темою «Основні правові концепції кінця XIX – початок ХХ ст. та сучасність»10 Грудня 2019р.

10 грудня 2019 рокукафедрою теорії та історії права була проведена підсумкова лекція-конференція з навчальної дисципліни «Історія правових учень» за темою «Основні правові концепції кінця XIX– початок ХХ ст. та сучасність»

Члени журі:

– завідувач кафедри теорії та історії права, доктор політичних наук, професор Шульженко Ф.П.;
– заступник директора Юридичного інституту, професор кафедри теорії та історії права, к.ю.н., доцент Кожура Л.О.;
– доцент  кафедри теорії та історії права, к.ю.н., доцент Ієрусалімова І.О.

Студенти, які підготували найкращі доповіді та посіли призові місця, були відзначені грамотами та цінними подарунками (монографія):

І місце– Бойцова Д. «Юридична соціологія Є. Дюркгейма» (ЮП-202).
ІІ місце– Крапівін К. «Націонал-соціалізм: теоретичне обґрунтування та історія» (ЮП-204).
ІІІ місце– Корпачова С. «Марксистська концепція держави і права. (Марксизм та анархізм: питання співіснування)» (ЮП-203).

Грамотами учасників відзначені такі студенти:

1. Хоменко А. «Становлення антидемократичних політико-правових теорій 19-20 ст.» (ЮП-203).
2. Гладка К. «Розвиток фашистських концепцій держави і права» (ЮП-203).
3. Могиляста Ю. «Ідеологія неолібералізму та неоконсерватизму» (ЮП-202).
4. Конош Ю. «Тоталітаризм як соціальне-політичне явище» (ЮП-202).