Засідання кафедри:19 Вересня 2022р.

6 вересня 2022 р. відбулося засідання кафедри теорії та історії права в офлайн-режимі. На засіданні кафедри обговорено питання:

– організаційно-управлінське оновлення Університету та забезпечення викладання навчальних дисциплін з 1 листопада 2022 р., що викладаються на кафедрі конституційного та кримінального права;

– перейменування кафедри теорії та історії права;

– здійснення роботи над науковою монографією за науково-дослідною темою «Проблеми праворозуміння, правотворчості та правореалізації в умовах глобалізації та цифрової трансформації» (номер державної реєстрації 0121U112248. Наукові керівники: доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Ф.П. Шульженко та доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України О.В.Кузьменко Термін виконання: червень2021 р.- травень 2025 р.)