Науково-практична конференція «Політико-правова реформа в Україні: теорія, методологія, праксеологія», присвячена 115-річчю ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та Дню юриста15 Жовтня 2021р.

15 жовтня 2021 року відбулася науково-практична конференція «Політико-правова реформа в Україні:теорія, методологія, праксеологія», присвячена 115-річчю ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та Дню юриста.

До участі у конференції долучилися професорсько-викладацький склад кафедри та аспіранти, зокрема:

1. Завідувач кафедри Шульженко Ф.П. та професор кафедри Риндюк В.І. з науковим повідомленням «Форма, зміст та якість законодавства: теорія та праксеологія».

2. Професор кафедри Кожура Л. О. з науковим повідомленням «До питання важливості окремих методів наукових досліджень».

3. Професор кафедри Кравченко М.Г. з науковим повідомленням «Право людської гідності: сутність, місце у системі прав людини та межі правової охорони».

4. Доцент кафедри Власенко В.В. з науковим повідомленням «Електронне урядування в Україні: теоретико-правові аспекти».

5. Доцент кафедри Пікуля Т. О. з науковим повідомленням «Державна політика України у сфері цифровізації».

6. Доцент кафедри Шаркова І. М. з науковим повідомленням «Методологічний задум історико-компаративного дослідження римсько-правових принципів доброчесності (boni mores) та добросовісності (bona fides) та їх рецепції в Україні».

7. Доцент кафедри Павловська Н. В. з науковим повідомленням «Деякі питання розвитку адміністративно-правових санкцій».

8. Старший викладач кафедри Маркарян М.В.з науковим повідомленням «Періодизація історико-правового розвитку закордонних дипломатичних установ України».

9. Аспірант Білий Д.О. з науковим повідомленням «Теоретико-правові підходи щодо розуміння поняття «пацієнт» в адміністративному праві».

10. Аспірант Гапонов О.О. з науковим повідомленням «Актуальність цифровізації адміністративно-правових послуг, що надаються Державною міграційною службою України».

11. Мошковський А. О. з науковим повідомленням «Реалізація молодіжної політики в країнах Європи та України: порівняльно-правовий аналіз».

12. Аспірант Сердюков О. С. з науковим повідомленням «Особливості процедурного регулювання отримання дозволів на проведення азартних ігор: порівняльно-правовоий аспект».