Кафедральний науковий семінар «Фундаментальні вчення про права людини»30 Листопада 2021р.

30 листопада 2021 р. відбувся кафедральний науковий семінар «Фундаментальні вчення про права людини».

З науковими повідомленнями виступили наші колеги:
Кравченко М.Г., доктор юридичних наук, професор кафедри  «Архітектура основних прав людини в Україні та Німеччині»;
Гайдулін О.О., кандидат юридичних наук, кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри «Уразливі особи як суб'єкти права прав людини: у лабіринтах новітніх дефініцій»;
Павловська Н.В., кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри «Деякі праксеологічні аспекти у сфері захисту прав людини».

Професорсько-викладацький склад кафедри взяв активну участь в обговоренні зазначеної тематики. До роботи цього наукового заходу також приєдналася завідувач кафедри адміністративного та фінансового права, доктор юридичних наук, професор  Кузьменко О.В.