Засідання платформи «Праворозуміння, правотворчість та правореалізація в умовах цифрової трансформації»17 Травня 2021р.

17 травня 2021 року відбулося засідання платформи «Праворозуміння, правотворчість та правореалізація в умовах цифрової трансформації», організованої кафедрою теорії та історії права в межах 88-ої щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ В ЦИФРОВІЙ ЕКОСИСТЕМІ».

Участь у роботі трьох секцій платформи взяли професорсько-викладацький склад  кафедри та студенти не лише Юридичного інституту, але й інших факультетів Університету.

Секція 1. Праворозуміння в умовах цифрової трансформації

За результатами обговорення переможцями секції «Праворозуміння в умовах цифрової трансформації» визначено таких студентів:
І місце

Статкевич Денис  «Змістовні колізії в законодавстві: шляхи подолання із застосуванням цифрових технологій» (науковий керівник – д.політ.н., професор Федір Пилипович Шульженко).
Макєєва Єлизавета  «Електронна трудова книжка як об’єкт цифровізації: правові питання» (науковий керівник – к.ю.н. Валентина Василівна Власенко).

ІІ місце

Козюн Артем «Правове регулювання ІТ-ринку в умовах цифрової трансформації» (науковий керівник – к.ю.н., доцент Оксана Миколаївна Гришко).

ІІІ місце

Курінська Яна  «Діджиталізація судочинства в Україні» (науковий керівник – к.ю.н., доцент Оксана Миколаївна Гришко).

Секція 2. Правотворчість в умовах цифрової трансформації

За результатами обговорення переможцями секції «Правотворчість в умовах цифрової трансформації» визначено таких студентів:
І місце

Поліщук Катерина «Стан та перспективи розвитку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» (науковий керівник – ст. викладач кафедри Марина Валеріївна Маркарян).

ІІ місце

Земляна Олександра «Актуальні питання використання електронних документів у цифровому додатку «Дія» (науковий керівник – д.ю.н., доцент Людмила Олександрівна Кожура).

ІІІ місце

Нашемпа Єлизавета «Особливості програми АЕО для логістичних компаній України» (науковий керівник – к.ю.н. Аліна Вікторівна Макаренко).

Секцією рекомендовано до друку такі роботи:

Мороз Анна «Правотворча діяльність Комітету з питань цифрової трансформації та Міністерства цифрової трансформації в умовах діджиталізації» (науковий керівник – ст. викладач кафедри Марина Валеріївна Маркарян).
Суділовський Глєб «Цифровізація судового провадження» (науковий керівник – д.ю.н., доцент Людмила Олександрівна Кожура)

Секція 3. Правореалізація в умовах цифрової трансформації
І місце

Гаряча Анна «Діджиталізація трудового права: електронна трудова книжка» (науковий керівник – к.ю.н., доцент Ірина Миколаївна Шаркова).

ІІ місце

Ходаківська Анна «Електронне правосуддя в Україні: стан та перспективи» (науковий керівник – к.ю.н. Володимир Володимирович Мачуський).

ІІІ місце

Федотова Тетяна «Нормативно-правове забезпечення цифрової освіти в Україні» (науковий керівник – к.ю.н., доцент Ірина Олександрівна Ієрусалімова).

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активну участь та дискусію впродовж засідання платформи!