Всеукраїнська науково-практична конференція «Судова влада в системі стримувань та противаг демократичного суспільства: компаративна теорія і практика»27 Січня 2021р.

15 січня 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Судова влада в системі стримувань та противаг демократичного суспільства: компаративна теорія і практика», яка була проведена в Юридичному інституті за ініціативи кафедри теорії та історії права.

Конференція стала підсумковим етапом роботи над науково-дослідною темою кафедри теорії та історії права «Теоретико-правовіта практичні проблеми становлення громадянського суспільства в Україні» (державний реєстраційний номер 0110u001384) під керівництвом завідувача кафедри теорії та історії права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктора політичних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Ф. П. Шульженка.