Засідання студентської наукової онлайн-студії «Теорія принципу поділу державної влади та її втілення в законодавство країн західної демократії та України»20 Квітня 2021р.

20 квітня 2021 р. відбудеться засідання студентської наукової онлайн-студії «Теорія принципу поділу державної влади та її втілення в законодавство країн західної демократії та України».

Запрошуються до участі студенти 1 курсу юридичного інституту освітньо-професійних програм «Правознавство», «Право громадської та політичної діяльності», «Політичні технології та лідерство» та аспіранти кафедри теорії та історії права.

Модератори: професор Ф.П. Шульженко, професор кафедри О.М. Гришко, професор кафедри В.І. Риндюк, доцент Т.О. Пікуля, старший викладач кафедри М.В. Маркарян.