Науково-методичний семінар на тему «Забезпечення академічної доброчесності в освітній діяльності»29 Листопада 2021р.

23 листопада 2021 року на кафедрі відбувся науково-методичний семінар на тему «Забезпечення академічної доброчесності в освітній діяльності» в онлайн форматі.
   Семінар розпочався з вступного слова завудувачки кафедри Світлани Шимон, яка наголосила на важливості теми семінару і підкреслила, що проблема академічної доброчесності особливо гостро постала в сучасній науці.
   Доповідачами виступили:
- Віталій Чернега з доповіддю та презентацією на тему "Базові категорії академічної доброчесності";
- Світлана Шимон з доповіддю та презентацією на тему "Академічна доброчесність в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана: нормативне регулювання";
- Ігор Галіахметов з доповіддю на тему "Базові принципи "The European Code of Conduct for Research Integrity"(в редакції 2017 р.)".
   До обговорення долучились усі члени колективу кафедри, обмінювались практичним досвідом та ідеями, що стосуються дотримання академічної доброчесності в науковій та викладацькій роботі кожного з присутніх. За результатами семінару були сформовані практичні рекомендації по дотриманню академічної  доброчесності в роботі викладача кафедри.