Фаховий семінар 25 жовтня 2021 року27 Жовтня 2021р.

25 жовтня 2021 року на кафедрі підприємницького та корпоративного права відбувся фаховий семінар з обговорення дисертації  аспіранта Красуцького Віталія Віталійовича «Цивільно-правове регулювання зобов’язань майнового поручителя», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 – Право.

Рецензентами по дисертації виступили доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри підприємницького та корпоративного права Борсук Н.Я. та кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри цивільного та трудового права Майданик Н.І.
В обговоренні дисертації взяти участь 3 доктори юридичних наук та 13 кандидатів юридичних наук. Доповідь автора дисертації викликала велику зацікавленість у науковців кафедри. Відповіді на численні запитання були професійними й аргументованими.

Результати дослідження отримали загальне схвалення і від рецензентів, і від членів кафедри. Дисертацію рекомендовано до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.