Конференція памяті Сацького П. В.21 Вересня 2022р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Територіальна цілісність України у дискурсі освітньо-культурних, історико-політичних, правових, етно-соціальних та економічних аспектів»,

присвячену пам’яті Сацького Павла Вікторовича, яка відбудеться

17 листопада 2022 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

ДЛЯ УЧАСТІ в конференціїї ДО 30 жовтня 2022 РОКУ мають подати заявку на пошту pvagap@ukr.net

Тези виступів конференції (не більше трьох сторінок) буде розміщено в електронному збірнику наукових праць.

Планується обговорення за наступними тематичними напрямами:

1. Історичні віхи формування сучасної території України.

2. Політичні та філософсько-ідеологічні основи територіальної цілісності.

3. Державний менеджмент із забезпечення територіальної цілісності України.

4. Правові засади територіальної цілісності: національний та міжнародний аспекти.

5. Регіональний вимір забезпечення територіальної цілісності.

6. Територіальна цілісність України у світовому геополітичному вимірі.

7. Форум молодого вченого.

Вимоги до тез:

Обсяг – до 3 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файла з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman; розмір кегеля – 14; міжрядковий інтервал - 1,5; абз. відступ – 10 мм; поля з усіх боків – 20 мм.

При підготовці тез доповіді ОБОВ’ЯЗКОВО дотримуватися послідовності викладу нижче наведеної інформації за наявності.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді:

напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю);

посада, науковий ступінь, вчене звання, навчальний заклад, місце роботи (шрифт – курсив, вирівнювання по правому краю);

назва тез конференції (великі літери, шрифт – напівжирний, вирівнювання по центру);

текст;

список використаної літератури.

Сторінки не нумеруються.

Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Іванов І.І._тези).

Використана література оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаної літератури» з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, с. 291]. Інший спосіб оформлення використаної літератури не допускається.

Посилання по тексту в квадратних дужках повинні бути виставлені власноруч автором, а не автоматично «кінцева» чи «присторінкова» виноска.

Формат конференції (онлайн або змішаний) буде повідомлено пізніше, залежно від військової та епідеміологічної ситуації в м. Києві.

Оргкомітет конференції:

Кафедра політичних технологій

ННІ «Юридичний інститут

«ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима  Гетьмана»

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка,79/81

Електронна адреса: