Підписання Меморандуму про співпрацю з ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв"09 Лютого 2023р.

09 лютого 2023 року відбулося підписання меморандуму між КНЕУ та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ДП "ГДІП"), установою, що забезпечує функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій, що акредитовані в Україні.
  До КНЕУ завітали особисто генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос, Надзвичайний і Повноважний Посланник ІІ класу, очільниця «Медіацентр» ГДІП, кандидат філологічних наук  Інна Хоменська,  очільник «Дипсервіс» ГДІП, кандидат філософсьих наук  Олексій Кийков.

Гостей зустрічали в.о. ректора КНЕУ, доктор економічних наук, професор Дмитро Лук'яненко та завідувачка кафедри політичних технологій КНЕУ, доктор політичних наук Віра Гапоненко.
  Сторони обмінялись цікавими та  цінними виданнями наукової та публіцистичної літератури, обговорили перспективи співпраці у організації наукових заходів, досліджень, та домовились про можливість для студентів КНЕУ проходити виробничу практику з метою удосконалення професійних навичок та поглиблення  досвіду у сфері міжнародних відносин і комунікацій.

Радіємо новим можливостям співпраці й бажаємо успіху новому партнерству!