Круглий стіл "Політичні технології пропаганди та контрпропаганди у російсько-українській війні"21 Лютого 2023р.

21 лютого 2023 р. на кафедрі політичних технологій КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відбувся Круглий стіл "Політичні технології пропаганди та контрпропаганди у російсько-українській війні", у пленарному засіданні якого взяли участь вітчизняні науковці і наші польські колеги. Понад 4 години обговорень минули непомітно, адже тематика аналізу інформаційних чинників політичних процесів, політичної риторики, національно-патріотичного дискурсу є надзвичайно злободенною. Показово, що в обговоренні питань Круглого столу взяли участь не лише політологи й історики, але й наші колеги - філологи, економісти, дослідники міждисциплінарного спрямування. Окремо варто відзначити цікавий й актуальний виступ професора С. Рашидова про впливи російської пропаганди на ісламський світ, доповіді авторитних і знаних колежанок з Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені Івана Кураса Т. Бевз та М. Кармазіної, польського колеги з Любліна Я. Олчовскі, професора з КНЕУ О. Олексюка, народного депутата України С. Швеця та голови Громадської ради КМДА Г. Кривошеї. Підтвердженням важливості й актуальності піднятих питань стало залучення до пленарного засідання Круглого столу понад 120 учасників.

Матеріали Круглого столу можна переглянути за посиланням: