Міжвузівська співпраця14 Лютого 2023р.

14 лютого 2023 р. на платформі Zoom відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри політичних технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана та кафедри політичних інститутів та процесів, кафедри політології і кафедри етнології і археології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зустріч була присвячена обговоренню організаційних питань реалізації міжуніверситетського проєкту «Медіа- та громадянська освіта», який започаткований доцентом кафедри політичних технологій С.С. Бульбенюк та доцентом кафедри етнології і археології І.Ф. Солонець у рамках стажування у Варшавському та Ягеллонському університетах. Доценти С.С. Бульбенюк та І.Ф. Солонець були учасницями «VI Фази Проєкту Інноваційного університету і лідерства. Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя».