Круглий стіл з нагоди 115-річчя Університету26 Листопада 2021р.

26 листопада з ініціативи Кафедри політичних технологій ( завідуюча кафедри Гапоненко В. А. ) та  Музею історії КНЕУ ( директор Сацький П. В. ) відбувся Круглий стіл присвячений 115-річчю КНЕУ імені В. Гетьмана. На  заході прозвучали змістовні фахові доповіді з історії Університету. Зокрема, Ніколаєва Т. М. виступила з доповіддю "Роль меценатства в становленні комерційної освіти". Студентом Юридичного інституту Юрієм Сопінським було представлено доповідь та презентацію на тему "Нерухомість Київського Комерційного інституту 1908-1913 рр.". Вікторія Басалик виступила з доповіддю на тему "Юридичне відділення і його професори в Київському Комерційному інституті". Повсякдення студенства у бурхливі роки перших десятиріч ХХ століття у своєму дослідженні "Життя студентів Київського Комерційного інституту" висвітлила студентка Юридичного інституту Анна Данильчук. Кожна доповідь викликала у присутніх жваве обговорення та дискусії. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам Круглого столу.