Знайомство студентів-політологів з історією КНЕУ!11 Березня 2021р.

11 березня 2021 року студенти-політологи 1 курсу разом з куратором групи доцентом, к. політ. н. Науменко О. М. відвідали Музей КНЕУ ім. В. Гетьмана.
      Під час заходу студенти-першокурсники ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» ознайомилися з віхами історії університету. Прослухали досить цікаву лекцію про історію заснування та розвитку університету, про учбовий процес впродовж його понад столітнього існування. Дізналися про сучасний стан розвитку структурних підрозділів та їх зміни. Студенти переглянули повну експозицію музею, яка містить досить багато цікавих і незвичайних історичних фактів. Екскурсія викликала глибокий інтерес та захоплення, й усвідомлене почуття пишатися тим, що є студентами провідного економічного вузу України.