Наукові публікації

Викладачі кафедри регулярно публікують свої досягнення у періодичних наукових виданнях, що включені до переліку фахових видань України, до наукометричних баз, зокрема (близько 100 публікацій за останні 5 років). Це зокрема:

Монографії:

Гапоненко В. А. Система інституційних чинників політичної демократизації в Україні: монографія. Київ: КНЕУ, 2020. 311, [1] c.

Колективна монографія Американський президенціалізм: інститут глави держави в США у персоналіях від зародження до сьогодення. Біографічна енциклопедія / за наук. ред. Н. М. Хоми. Львів: Новий Світ-2000, 2018. 372 с.

Колективна монографія "Адаптація національного законодавства відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом" // Наукова монографія.  За ред. О.В.Кузьменко. – К.: Видавничий центр «Кафедра», 2019. – 678 с.

Міждисциплінарний дискурс у дослідженні феномену соціального: колективна монографія / С. Б. Артеменко, О. Б. Гаєвська, Л. В. Северин-Мрачковська та ін. Київ : КНЕУ, 2021. 231, [1] с

The Russian-Ukrainian war (2014–2022): historical, political, cultural-educational, religious, economic, and legal aspects :Scientific monograph. Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2022. 1421 p.

Вища освіта України в контексті цивілізаційних змін та викликів: стан, проблеми, перспективи розвитку. Монографія /за загальною редакцією Г.І. Калінічевої. Чернігів: ЧНТУ, К.: Фенікс, 2020. 400 с.

Остання редакція: 27.12.22