Круглий стіл "Політичні технології пропаганди та контрпропаганди у російсько-українській війні"21 Січня 2023р.

Запрошуємо Вас до участі у роботі

Круглого столу "Політичні технології пропаганди та контрпропаганди у російсько-українській війні",

присвяченій річниці повномасштабного вторгнення,

який відбудеться 21 лютого 2023 р. о 13.00

Пропонуємо до обговорення наступні дискусійні панелі:

Ø Інформаційна війна як складова протистояння.

Ø Медійний чинник міжнародних відносин в умовах воєнного стану.

Ø Мовне питання у сучасній політичній риториці.

Ø Національно-патріотичний дискурс як основа реінтеграції.

Ø Інформаційно-аналітична складова національної безпеки

Ø Інформаційна політика в умовах кризи: вітчизняні та європейські моделі.

ДЛЯ УЧАСТІ в КРУГЛОМУ СТОЛІ ДО 15 лютого 2023 РОКУ ПРОСИМО подати заявку на пошту pvagap@ukr.net

Тези виступів Круглого столу (не більше трьох сторінок) буде розміщено в електронному збірнику.

Вимоги до тез:

Обсяг – до 3 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файла з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman; розмір кегеля – 14; міжрядковий інтервал - 1,5; абз. відступ – 10 мм; поля з усіх боків – 20 мм.

При підготовці тез доповіді ОБОВ’ЯЗКОВО дотримуватися послідовності викладу нижче наведеної інформації за наявності.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді:

напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю);

посада, науковий ступінь, вчене звання, навчальний заклад, місце роботи (шрифт – курсив, вирівнювання по правому краю);

назва тез конференції (великі літери, шрифт – напівжирний, вирівнювання по центру);

текст;

список використаної літератури.

Сторінки не нумеруються.

Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Іванов І.І._тези).

Використана література оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаної літератури» з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, с. 291]. Інший спосіб оформлення використаної літератури не допускається.

Посилання по тексту в квадратних дужках повинні бути виставлені власноруч автором, а не автоматично «кінцева» чи «присторінкова» виноска.

Формат Круглого столу: змішаний.

До дискусії можна буде долучитись онлайн

Або у приміщенні КНЕУ ім. В.Гетьмана за адресою:

пр-т Перемоги, 54/1

Оргкомітет конференції:

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова

Кафедра політичних технологій

ННІ «Юридичний інститут

«ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима  Гетьмана»

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка,79/81

Електронна адреса: