Юридичний інститут

Ілікчієва Катерина Іванівна

Кафедра: Кафедра кримінального права та процесу
Посада: доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Стаж роботи: 9 років
Біографія:

У 2003 р. закінчила ДП «Київський університет права» за спеціальність «Правознавство».

З 2000 р., після закінчення коледжу, розпочала набувати практичний досвід на посаді юрисконсульта. Протягом 10 років забезпечувала юридичний супровід різних підприємств.

Після закінчення університету продовжила навчання у аспірантурі Інституту держави та права ім. В.М. Корецького НАН України, де займалася науково-дослідною діяльністю у сфері кримінального права та кримінології. Досягненнями у науковій сфері стали 20 публікацій та захист у 2013 р. дисертаційного дослідження за темою «Протидія насильству щодо жінок (кримінально-правові та кримінологічні аспекти)». Єспівавтором навчально-методичного посібника з «Кримінально-процесуального права» та практикуму «Адвокатура та судова риторика».

У 2010 році пройшла навчання у Міжнародній школі молодих вчених-юристів «Наследие юридической науки и современность», Інститут законодавства та порівняльного правознавства при Уряді Російської Федерації, Москва.

Викладацьку діяльність розпочала у 2006 р. на посаді асистента кафедри кримінального права і процесу ДП «Київський університет права». У 2008-2009 р. працювала старшим викладачем кафедри правознавства Київського Славістичного Університету Департамент перспективного розвитку та регіональних підрозділів. з 2009 р. почала викладати у ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана».Напрямок викладацької роботи – кримінальне право, кримінально – процесуальне право, адвокатура, судова риторика. Є куратором студентської наукової діяльності.

Ще у студентські роки почала активно займатися громадською діяльністю. У 2003-2006 р. була членом Ради Київської міської організації Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь проти корупції» та юристом громадської приймальні. В рамках співпраці з ВМО «Молодь проти корупції» була одним із співавторів правового посібника для молоді "Знай свої права". У квітні 2010 р. разом з іншими представниками етнічних груп народу України приймала участь у створенні Молодіжної громадської організації «Молодь народів України», є Першим віце-президентом. З червня 2013 по червень 2015 років була юрисконсультом гарячої лінії Корейського культурного центру. У листопаді 2014 році брала участь у програмі стажування «OpenWorld», що проходила у США.

Нагороджена грамотою Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.