Юридичний інститут

Ярошенко Ірина Станіславівна

Кафедра: Кафедра цивільного та трудового права
Посада: Заступник директора юридичного інституту, професор кафедри цивільного та трудового права
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Біографія:

Ярошенко Ірина Станіславівна, доцент, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права.

З 1989 до 1994 р. навчалася в Чернігівському державному педагогічному інституті імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю історія та право.

З 1996 року займала посаду завідувача навчально-методичного кабінету кафедри правознавства КНЕУ та за сумісництвом – асистента цієї ж кафедри. У 1998 р. була обрана на посаду старшого викладача кафедри правознавства, а з 2000 року, після створення юридичного факультету, - кафедри правового регулювання економіки.

У 2000 році проходила стажування у Великій Британії (університет Носамбрія, м. Ньюкасл).

З 2004 року була призначена заступником завідувача кафедри цивільного та трудового права з навчально-методичної роботи. У цей час працювала над дисертаційним дослідженням.

У 2007 році захистила дисертацію за темою «Організаційно-правові форми соціального захисту людини і громадянина в Україні» та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук. Згодом отримала вчене звання доцента кафедри цивільного та трудового права.

З 2007 року обрана на посаду доцента кафедри цивільного та трудового права.

Є фахівцем у галузі права соціального забезпечення, трудового права, цивільного процесуального права.

Має більше 40 наукових та навчально-методичних праць, серед яких навчальний та навчально-методичний посібники з права соціального забезпечення, навчально-методичний посібник та підручник (у співавторстві) з цивільного процесуального права, навчально-методичний посібник з трудового права та ін.