Практичний семінар: Конституція України та права людини11 Травня 2018р.

11 травня 2018 року щодо виконання плану заходів у зв’язку з Указом Президента від 28 березня 2018 року № 91 «Про відзначення 22-річниці Конституції України» та в межах правової роботи Офісу омбудсмена з прав студентів доцентом кафедри конституційного та муніципального права Рижук Ю. М.  зі студентами спеціальності  «Облік, аудит та оподаткування 6О01 - 2017» (Факультет обліку та податкового менеджменту) було проведено практичний семінар за темою: «Конституція України та права людини». Під час семінару студенти ознайомилися з історією  конституціоналізму, а також проаналізували зміст норм Конституції України щодо основних прав, свобод та обов’язків людини і громадянина. Окрема увага була приділена роз’ясненню конституційних гарантій прав і свобод людини і громадянина, а також питанням реалізації прав студента. Своє бачення значення Конституції України в утвердженні правової держави та формування правової культури окремі студенти резюмували через образотворче мистецтво - підготувавши плакати.