26 березня 2018 року кафедра конституційного та муніципального права провела круглий стіл «Права людини в Україні: проблеми теорії та практики».30 Березня 2018р.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри: професор Задородня Г.В., доцент Рижук Ю.М., доцент Рудь Ю.М., старший викладач Тимофєєва Л.Р. та студенти юридичного інституту, факультету економіки та управління  з наступними доповідями:

1. Полякова Ірина, студентка 5 курсу, групи ЮМП-502  «Правові та організаційні аспекти врегулюванняпитання переселенців в Україні»

Науковий керівник: професор Задорожня Г.В.

2. Стужук Ірина, студентка 5 курсу, групи ЮАЮ-505 «Місце Європейської Конвенції з прав людини і основоположних свобод в системі джерел права України»

Науковий керівник: старший  викладач Тимофєєва Л.Р.

3. Горецький Богдан, студент 5 курсу, групи ЮАЮ-505 «Право осіб з інвалідністю та інших маломобільнихгруп населення на доступ до правосуддя»

Науковий керівник: старший викладач Тимофєєва Л.Р.

4. Воронюк Руслана, студентка 2 курсу, групи групиЮП-202 «Міжнародно-правове регулювання проблем біженців»

Науковий керівник: доцент Рудь Ю.М.

5. Самилюк Анна, студентка 2 курсу, групи ЮПР-206 «Права жінок у шлюбі»

Науковий керівник: доцент Рижук Ю.М.

6. Чугуй Ілля, студент 1 курсу, групи ЕА-101 «Основні проблеми реалізації прав споживачів в Україні»

Науковий керівник: доц. Рижук Ю.М.

7. Руда Вікторія, студентка 2 курсу, групи ЮПР-204 «Права дітей в сім’ї»

Науковий керівник: професор Задорожня Г.В.

8. Лахай Юлія, студентка 2 курсу, групи групи ЮП-203 «Проблеми реалізації права на достатній рівень життя в контексті України як соціальної держави»

Науковий керівник: доцент Рудь Ю.М.

Зі вступним словом виступила професор Задорожня Г.В.