Тренінг «Інструменти громадської участі в Україні»08 Квітня 2019р.

В межах реалізацї Протоколу про співпрацю між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні, викладачі кафедри - професор Міхневич Л. В. та доцент Рижук Ю. М. - пройшли тренінг «Інструменти громадської участі в Україні», що проходив у Вінниці 6-7 квітня.

Разом з викладачами 20 провідних вищих навчальних закладів України, в яких будуть впроваджувати у навчальний процес інноваційний та інтерактивний курс «Демократія: від теорії до практики»,  працівники кафедри опановували практику  використання різних інструментів громадської участі.

Це був перший тренінг із серії «весняних інтенсивів», які проводяться у рамках підготовки викладачів до проведення курсу "Демократія: від теорії до практики".