Захист студпроєктів з демократії26 Грудня 2020р.

Результати реалізації проєктів з дисципліни «Демократія: від теорії до практики» були презентовано студентами 2го курсу юридичного інституту.

Тематика цьогорічних проєктів була надзвичайно широкою та стосувалася таких важливих питань, як:

• інформаційна кампанія щодо виборчих прав студентів «Виборчий корпус № 5»;
  • удосконалення зон відпочинку в межах 5го корпусу КНЕУ в межах проєкту «Лаундж-зони для студентів ЮІ»;
  • профорієнтаційна робота в межах проєкту «Від школяра до студента»;
  • правороз’яснювальна робота в межах проєктів «Скажемо «STOP» булінгу», «CyberMobb», «Право кожного» та «Підлітки сьогодні: як захистити себе від кібербулінгу»;
  • просвітницька робота щодо сучасних екологічних проблем та можливостей їх уникнути на глобальному рівні, починаючи з місцевого в межах проєкту «Eco-Friendly».

Захист пройшов на високому рівні, про що зазначити представники IFES – Юлія Пачос та Ірина Лященко, які брали участь у заході разом з викладачами кафедри Людмилою Міхневич та Юлією Рижук.

Змінюємо світ разом!