Конкурс студентських наукових робіт19 Квітня 2021р.

У рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань та спеціальностей у 2020/2021 році, студенти юридичного інституту під керівництвом викладачів кафедри, успішно подолали перші два тури конкурсу та вийшли до фінального етапу - захисту наукових робіт. В числі фіналістів по галузям:

«Право»:

• Левицький Максим, Каліновська Маргарита та Бережнюк Дар’я із роботою на тему: «Місцева е-демократія: український та зарубіжний досвід» (науковий керівник Рижук Ю.М.);
  • Корпачова Світлана із роботою на тему: «Штучний інтелект і права людини: проблеми та перспективи» (науковий керівник Охотнікова О.М.);

«Кримінальне право та процес»:

• Баслик Вікторія та Лісніковська Наталія із роботою на тему: «Актуальні питання притягнення осіб до кримінальної відповідальності в умовах карантину, з метою протидії гострої распіраторної хвороби COVID-19: матеріальний та процесуальний аспект» (науковий керівник Бондаренко Є.І.).

Вітаємо студентів та їх наукових керівників, бажаємо успіху на захисті та впененної перемоги!