Тренінг "Демократія: від теорії до практики"20 Лютого 2019р.

З 16 по 19 лютого у Львові викладачі кафедри - Міхневич Л. В. та Рижук Ю. М. - взяли участь у тренінгу від Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) для закладів вищої освіти , опанувавши  інтерактивні методики викладання для ефективного впровадження курсу з громадянської освіти "Демократія: від теорії до практики".

Це перший з двох тренінгів з інтерактивних методик викладання громадянської освіти, які передують впровадженню курсу "Демократія: від теорії до практики" до навчальних програм 12 українських закладів вищої освіти, у тому числі КНЕУ.

Протягом тренінгу викладачі мали нагоду:

1) познайомитися з інтерактивними методиками викладання громадянської освіти;

2) дізнатися про найкращі  практики викладання курсу від колег з 8 університетів, які почали його впровадження у минулому році;

3) почути відгуки про курс від самих студентів, які пройшли його у минулому півріччі в ЛНУ ім. Івана Франка.

Останніми міжнародними практиками викладання ділилися:

- Доктор наук Гріг Берроуз, Старший експерт з IFES з громадянської освіти, професорка коледжу Нью-Джерсі;

- Світлана Тимченко, Консультантка IFES  з громадянської освіти;

-   Каріна Кальник, Координаторка з громадянської освіти IFES в Україні.

За результатами  тренінгу викладачі отримали відповідні серифікати.