Професор кафедри Колодій Анатолій Миколайович отримав Держпремію у галузі науки і техніки10 Квітня 2019р.

Картинки по запросу Держпремія в галузі науки і техніки

На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Указом Президента України №110/2019 від 8 квітня 2019 року українським вченим присудили Державні премії 2018 року в галузі науки і техніки. Серед удостоєних нагороди – доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного та муніципального права, професор, директор юридичного інституту державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Колодій Анатолій Миколайович. Він отримав Держпремію за роботу «Правова доктрина України».

Колектив кафедри щиро вітає Анатолія Миколайовича з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки та бажає наснаги та сили для нових звершень, а також незгасимої енергії та невтомності у відповідальній справі: керівництві юридичним інститутом КНЕУ та збагаченні наукової доктрини нашої країни новими працями та здобутками.

Вітаємо!