Правова дискусія у форматі LightingTalk «ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР! Вибори в Україні 2019»21 Березня 2019р.

21 березня 2019 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» студенти 1го курсу юридичного інституту: Баслик Вікторія, Герасимчук Дмитро, Данильчук Анна, Давиденко Аліна, Палієнко Дар‘я та Мельник Юлія (координатор  - доцент кафедри конституційного та муніципального права Рижук Ю.М. ) взяли участь у правовій дискусії у форматі LightingTalk «ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР! Вибори в Україні 2019» (Організатор - Головне територіальне управління юстиції у місті Києві) .

Мета заходу: обговорення ключових тенденцій виборчої кампанії в Україні, визначення рівня правової обізнаності громадян щодо їх виборчого права.

Основні теми обговорення:
- Як реалізувати виборче право в Україні?
- Як змінити місце голосування?
- Основні механізми запобігання та виявлення порушенняпід час голосування. До кого звертатись?
- Захист персональних даних під час виборчої кампанії в Україні.
- Актуальні питання виборчого процесу України, діяльність з просвіти і активізації громадянина.
- Громадський моніторинг і контроль реалізації виборчої політики України.
- Передвиборча агітація та ЗМІ, як механізм впливу на громадян та їх вибір. Актуальність проблеми в Україні.

У заході взяли участь: представники столичної юстиції, представники ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», представники ВГО «Комітет виборців України», представники ЦВК, координатор проектів ОБСЄ в Україні, громадсько-політичні діячі, студенти різних вищих навчальних закладів м. Києва, представники громадських організацій.