Інноваційний курс IFES для студентів-юристів «Демократія: від теорії до практики»11 Лютого 2019р.

28 січня 2019 р. відбулося підписання Протоколу про співпрацю між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні.

У церемонії підписання Протоколу взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор економічних наук КНЕУ Анатолій Михайлович Колот, завідувач кафедри конституційного та муніципального права, кандидат юридичних наук Людмила Володимирівна Міхневич.

З підписанням Протоколу про співпрацю з IFES наш університет увійшов до групи 20 провідних вищих навчальних закладів України, які будуть впроваджувати у навчальний процес інноваційний та інтерактивний курс «Демократія: від теорії до практики», що розроблений IFES спеціально для України з урахуванням кращого світового досвіду.

IFES надасть Університету найсучасніші навчальні матеріали, інтерактивні методики викладання, проведе тренінгові заняття з викладачами, які будуть забезпечувати цей курс.

З 1 вересня 2019 року інноваційний та інтерактивний курс IFES розпочнуть опановувати студенти Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут».