Про результати проведення студентської наукової конференції02 Травня 2018р.

25 квітня 2018 року у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» було проведено щорічну студентську наукову конференцію. Цього року вона мала назву «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти».

Кафедрою фінансового права Юридичного інституту у рамках цієї конференції було організовано засідання платформи «Публічно-правове регулювання фінансової системи України: сучасність, перспективи», на якому було розглянуто актуальні питання  фінансового, податкового, валютного законодавства України. Зокрема, обговорювались нагальні питання щодо: правового забезпечення податкової безпеки України, правового регулювання та оподаткування криптовалюти в Україні, проблемних аспектів правової природи фінансового лізингу, відшкодування вкладів фізичних осіб, питань забезпечення грошово-кредитної політики тощо. Науковий захід мав на меті залучити до обговорення студентів Юридичного інституту, які цікавляться зазначеною проблематикою.

Участь у засіданні платформи прийняли науково-педагогічні працівники кафедри фінансового права та 28 здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня підготовки. Тези студентів, що зайняли 1-3 місця (Анісімов І.М., Антоненко Т.О., Громова О.О.), будуть рекомендовані до опублікування у електронному збірнику тезів конференції.

Висловлюємо вдячність усім учасникам засідання платформи кафедри фінансового права за плідну підготовку та активну участь у обговоренні, та запрошуємо до майбутніх наукових заходів.

Завідувач кафедри фінансового права

Е.С. Дмитренко