Залучення в освітній процес практики європейської юридичної фірми “ETERNA LAW” у сфері оподаткування29 Березня 2018р.

Залучення в освітній процес практики європейської юридичної фірми “ETERNA LAW”у сфері оподаткування

29.03.2018 р. за спільною ініціативою європейської юридичної фірми “ETERNA LAW” та кафедри фінансового права для студентів 4-го курсу Юридичного інституту КНЕУ була проведена лекція на тему: “Актуальні питання застосування принципу резидентства при оподаткуванні доходів / прибутку платників прямих податків у різних країнах”. Спікером даної пізнавальної,корисної лекції у сфері оподаткування доходів виступила старший юрист департаменту міжнародного податкового планування та корпоративного структурування ЮФ “ETERNA LAW” КаринаПавлюк.

Лекція була присвячена різним питанням правового визначення податкового резидентства у зарубіжних країнах та Україні. Практичний та теоретичний матеріал цікаво викладався у формі бесіди з питаннями та відповідями на них. Представник ЮФ “ETERNA LAW” Карина Павлюк підкреслила для студентів – майбутніх правників у сфері податкового консультування про необхідність всебічногорозуміння складних питань в сфері оподаткування України та специфіки міжнародного податкового планування.