ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 2 та 4 КУРСІВ!12 Вересня 2015р.

З 10 по 20 вересня 2015 року на Юридичному факультеті буде проведено конкурс на переведення студентів на навчання за державним замовленням.

Для участі у конкурсі необхідно подати до деканату заяву участь у конкурсі на ім’я ректора КНЕУ, копію навчальної картки, довідку щодо середнього балу успішності, документи, що підтверджують право на переведення поза конкурсом або на першочергове переведення, документи, що підтверджують досягнення у дослідницькій, науковій, громадській та соціально-культурній діяльності Університету.

Результати конкурсу будуть оприлюднені протягом 7 календарних днів, шляхом розміщення рейтингового списку учасників конкурсу на стендах факультету, веб-сторінці факультету офіційного сайту Університету та у групах «Деканат ЮФ КНЕУ (денна форма)» та «Юрфак (КНЕУ) – ІНФО» у соціальній мережі «ВКонтакте».

Наявність вакантних бюджетних місць: 2 курс - 2 місця, 4 курс - 2 місця!!!